
Spektakl „Piękna Zośka” w reżyserii Marcina Wierzchowskiego aż dwa razy w różnych formach!
O godzinie 18:00 przedstawienie zostanie ponownie zaprezentowane na festiwalu Boska Komedia. Spektakl odbędzie się na Scenie Kameralnej Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie.
Z kolei o godzinie 20:30 druga część telewizyjnej realizacji „Pięknej Zośki” zostanie wyemitowana w Teatrze Telewizji na antenie TVP1. Jeśli ktoś przegapił pierwszą część, może ją obejrzeć na platformie TVP VOD.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z próby spektaklu w Krakowie, wykonanych przez Olgę Śmiechowicz. Jej prace biorą udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, trzymamy kciuki!

Teatr bez biletów? I to pod gołym niebem? 4 lipca rusza 18. sezon Sceny Letniej w Pruszczu Gdańskim. W tym roku przygotowaliśmy dla Was aż 11 tytułów, od lekkich komedii po bardziej refleksyjne spektakle.

właściwie nie letnia, a gorąca!

Czy teatry grają latem? Większość nie. Ale my nie wyobrażamy sobie wakacji bez teatru. Przez całe lato gramy dla Was w Gdańsku, Sopocie i Pruszczu Gdańskim, zapraszając na spektakle i wyjątkowe wydarzenia, które mogą stać się częścią Waszych wakacyjnych planów.