
Z powodu choroby osoby występującej w spektaklu jesteśmy zmuszeni odwołać jutrzejszy (30.01) pokaz „Nosferatu”.
O sytuacji terminów weekendowych będziemy informować na stronie Teatru.
Prosimy o wyrozumiałość i bardzo przepraszamy. Zawsze odwołujemy spektakle z ciężkim sercem i robimy to tylko w ostateczności. Mamy nadzieję, że znajdziecie nowe terminy, w których zobaczycie spektakl.
Informujemy, że:
- osobiście w kasie,
- mailowo: Kliknij aby zobaczyć adres email,
- telefonicznie: 519 155 636 lub 609 533 232.