Nowy Rok z Teatrem Wybrzeże

Nowy Rok z Teatrem Wybrzeże

Drodzy Widzowie, dziękujemy, że byliście z nami w 2021 roku, w którym pomimo gruntownego remontu i ciągle trwającej pandemii udało nam się nie tylko grać dla was regularnie, ale i z powodzeniem wystawić dziesięć premier na trzech różnych scenach. W minionym roku nasze spektakle gościły także na Warszawskich Spotkaniach Teatralnych, na Festiwalu R@Port, na Opolskich Konfrontacjach Teatralnych, na Kieleckim Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym, na Kaliskich Spotkaniach Teatralnych i, tradycyjnie już, na Scenie Letniej w Pruszczu Gdańskim.

Drodzy widzowie, już teraz serdecznie zapraszamy do Teatru Wybrzeże w Nowym, 2022 Roku!

Naszą pierwszą noworoczną premierą będzie BUNBURY. KOMEDIA DLA LUDZI BEZ POCZUCIA HUMORU Oscara Wilde'a w reżyserii Kuby Kowalskiego i w nowym tłumaczeniu Macieja Stroińskiego. Przedstawienie zostanie zaprezentowane premierowo 9 stycznia na Scenie Kameralnej w Sopocie.

W lutym z kolei zapraszamy na SCENY Z EGZEKUCJI Howarda Barkera w reżyserii Adama Orzechowskiego. Premiera spektaklu odbędzie się 11 lutego na Scenie Malarnia.

W noworocznym repertuarze nie zabraknie naszych niedawnych premier i scenicznych przebojów dla spragnionych dobrej rozrywki i chwili refleksji, dla ceniących najwyższej jakości teatr popularny i dla koneserów, dla starszych i młodszych, dla ceniących znakomite aktorstwo i rzetelną reżyserię.

Nowy Rok to także kontynuacja naszych wielkich inwestycji – gruntownej modernizacji budynku Dużej Sceny Teatru Wybrzeże, a także modernizacji budynku Sceny Kameralnej w Sopocie, czego efekty będą Państwo mogli zobaczyć jeszcze w tym sezonie!

Zapraszamy do Teatru Wybrzeże!
Spotkajmy się ponownie w teatrze!
Do zobaczenia w 2022 roku!