
2 sierpnia na Scenie Letniej w Pruszczu Gdańskim zagramy spektakl 𝐍𝐨𝐫𝐚 Henrika Ibsena w reżyserii Radosława Rychcika. Planowany wcześniej „Wspólny pokój” niestety nie odbędzie się z powodu choroby aktora.
𝐍𝐨𝐫𝐚 to spektakl o kobiecie, która została uwięziona w swojej roli. Wyobraźcie sobie dom jak z katalogu, elegancki, spokojny, wszystko na swoim miejscu. Ona – perfekcyjna pani domu, on – szanowany mąż. Co się dzieje, kiedy kobieta przestaje grać przypisaną jej rolę?
Zapraszamy do Faktorii Kultury.
Fot. Monika Wojtkowska

Wspólnie obejrzeliśmy 13 spektakli przygotowanych przez 6 teatrów, od klasycznych dramatów po nowatorskie formy sceniczne. Dziś wracamy do wspominania tego niezwykle intensywnego, odważnego października.

Naszego Kmicica obejrzycie niedługo z każdego miejsca w Polsce.

Ogród otwiera się na ciało, dźwięk i słowo. To przestrzeń na nowe doświadczenia. Zapisz się już dziś, liczba miejsc jest ograniczona.