Lato w Teatrze - Lato prapremier

Lato w Teatrze - Lato prapremier

Serdecznie zapraszamy do spędzenia lata z Teatrem Wybrzeże! Od dzisiaj do 31 sierpnia na pięciu scenach teatru zaprezentujemy dwadzieścia jeden tytułów, w tym aż cztery prapremiery.

Dzisiaj na Dużej Scenie odbędzie się prapremiera BRONIEWSKIEGO Radosława Paczochy w reżyserii Adama Orzechowskiego. 16 sierpnia na Scenie Letniej Teatru Wybrzeże w Pruszczu Gdańskim zaprezentujemy prapremierę AKTU RÓWNOLEGŁEGO Dereka Benfielda w reżyserii Jarosława Tumidajskiego. Tydzień później, 24 sierpnia na Scenie Kameralnej odbędzie się prapremiera spektaklu DWÓCH W TWOIM DOMU Jeleny Grieminy w reżyserii Rudolfa Zioło. Ostatnia prapremiera lata odbędzie się 29 sierpnia na Dużej Scenie. Będzie to STATEK SZALEŃCÓW Nikołaja Kolady.

Ponadto w okresie wakacyjnym zaprezentujemy Państwu PODRÓŻE GULIWERA, INTYMNE LĘKI, FADO, SEKS DLA OPORNYCH, MARTWE DUSZE, WILLKOMMEN W ZOPPOTACH, CIĄG, (g)DZIE-CI FACECI, SEANS, WIELKĄ IMPROWIZACJĘ, spektakl SKRZYNK@PANDORY, SŁODKIEGO PTAKA MŁODOŚCI, PŁATONOWA, FAZĘ DELTA, CZAROWNICE Z SALEM, AMATORKI, NASZYCH NAJDROŻSZYCH i NA POCZĄTKU BYŁ DOM.

Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!