Lato premier w Teatrze Wybrzeże!

Lato premier w Teatrze Wybrzeże!

Drodzy widzowie, za nami znakomicie przyjęte przez publiczność i krytykę teatralną premiery BALKONU Jeana Geneta w reżyserii Jana Klaty, FAUSTA Goethego w reżyserii Radka Stępnia, POWARKIWAŃ DROGI MLECZNEJ Bonna Parka w reżyserii Adama Orzechowskiego i NIEPOKOJU Iwana Wyrypajewa w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego. 7 sierpnia na Scenie Kameralnej w Sopocie wystawimy SZELMOSTWA LISA WITALISA Jana Brzechwy w reżyserii Joanny Zdrady. Ostatnią premierą lata będzie AWANTURA W CHIOGGI Carla Goldoniego w reżyserii Pawła Aignera. Spektakl zostanie zaprezentowany 7 sierpnia na Scenie Letniej Teatru Wybrzeże w Pruszczu Gdańskim.

Spotkajmy się ponownie w Teatrze. Bądźmy razem. Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!

Zapraszamy Państwa do zakupu biletów w naszej gdańskiej kasie biletowej czynnej od poniedziałku do piątku od 12.00 do 19.00 oraz w sobotę i niedzielę od 14.00 do 19.00. Kasa biletowa w Sopocie zostanie otwarta po trwającym obecnie remoncie. Zapraszamy również do zakupów online na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl. Wstęp na spektakle prezentowane na Scenie Letniej jest bezpłatny.

Jednocześnie informujemy, że widownia na wszystkie spektakle Teatru Wybrzeże zostaje zmniejszona do 75%, a ich prezentacja odbywa się przy zachowaniu sanitarnego regulaminu wprowadzonego na czas epidemii.

REGULAMIN

1. Przed wejściem na teren Teatru każda osoba winna zdezynfekować dłonie przy użyciu dostępnych środków do dezynfekcji.
2. Osoba przebywająca na terenie Teatru, obowiązana jest do zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki.
3. Widzowie zobligowani są do zachowaniem dystansu pomiędzy innymi widzami na foyer.
4. Osoby wchodzące na teren Teatru obowiązane są do pozostawienia swoich danych osobowych kontaktowych — wypełnienia kwestionariusza zdrowia, celem ułatwienia kontaktu w przypadku wykrycia osoby zakażonej, która brała udział w spektaklu, osoby zaszczepione po okazaniu potwierdzenia pełnego zaszczepienia nie mają obowiązku wypełniania kwestionariusza.
5. Aktualnie w związku z sytuacją epidemiologiczną udostępniamy do regularnej sprzedaży 75% miejsc na widowni. Pozostałe 25% udostępniamy do sprzedaży w kasie biletowej wyłącznie osobom zaszczepionym przeciwko COVID-19.
6. Widzowie, którzy dokonają zakupu biletów z puli dla zaszczepionych zobowiązują się do okazania dokumentu potwierdzającego szczepienie obsłudze widowni przed wejściem na spektakl.