Szanowni Państwo, w związku z decyzją Ministerstwa Zdrowia o obostrzeniach pandemicznych w Województwie Pomorskim, od 13 marca ponownie zawiesiliśmy działalność.
W czasie zawieszenia serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony i śledzenia zapowiedzi naszych działań w przestrzeni wirtualnej.
Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!
Zagraliśmy 436 spektakli, 42 tytuły oraz 3 czytania performatywne dla łącznie 77 505 widzów. To był sezon obecności na polskich scenach teatralnych, aż 8 naszych tytułów zagościło na 10 różnych festiwalach!
Z okazji Gdańskiego Miesiąca Zdrowia Psychicznego 27 września o godz. 17:00 na górnym foyer Dużej Sceny odbędzie się spotkanie pod tytułem: Książki, które leczą.
W październiku przygotowaliśmy dla Was bogaty program wydarzeń z myślą o dostępności, różnorodności i otwartości.