INTELIGENCI na KOZETCE

INTELIGENCI na KOZETCE

Serdecznie zapraszamy do udziału w trzecim z cyklu spotkań łączących teatr z psychoanalizą – SPEKTAKL NA KOZETCE. Rozmowa wokół spektaklu INTELIGENCI odbędzie się w niedzielę, 21 maja na Scenie Kameralnej w Sopocie. Bezpośrednio po zakończeniu przedstawienia (około 20.20) rozpocznie się dyskusja, w której udział weźmie Joanna Chmarzyńska-Golińska. Spotkanie moderować będzie Justyna Herman-Gregorek.

Udział w dyskusji jest bezpłatny, bilety na spektakl dostępne w kasach i online wg cennika.

O PROWADZĄCEJ

Joanna Chmarzyńska-Golińska - certyfikowana psychoterapeutka psychoanalityczna, superwizorka i terapeutka szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej; psycho-traumatolożka i superwizorka Polskiego Towarzystwa Psychotraumatologii; posiada przeszło 20 letnie doświadczenie psychoterapeutyczne, uczy rozumienia traumy na Gumedzie oraz w Psychoanalitycznej Szkole Psychoterapii w Trójmieście; autorka wykładów, publikacji i szkoleń - szczególnie w temacie leczeniu skutków złożonej traumy relacyjnej. Towarzysząc innym osobom w dochodzeniu do siebie, łączy perspektywę psychoanalityczną z neuronaukową i psycho-traumatologiczną.  

O PROJEKCIE

SPEKTAKL NA KOZETCE to cykl spotkań łączących teatr z psychoanalizą. Podczas spotkań rozmawiamy o wybranym spektaklu z repertuaru Teatru Wybrzeże z członkami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej i zaproszonymi gośćmi. Organizatorem wydarzenia jest Oddział Pomorski Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej: www.ptpp.pl