
Międzynarodowy Dzień Teatru świętowaliśmy w pierwszy weekend wiosny 21-22.03 🌱
Odbyły się zwiedzania z pracowniczkami i pracownikami teatru, spotkanie z aktorkami, próba otwarta. Braliście udział w warsztatach, wspólnie malowaliśmy obrazy i bawiliśmy w Strefie Twórczej. Pamiątkowe pocztówki poszły w świat 📮
Jeszcze raz życzymy Wam i sobie wszystkiego teatralnego!