Familijna promocja z okazji Dnia Dziecka!

Familijna promocja z okazji Dnia Dziecka!

Drodzy widzowie, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotowaliśmy specjalną familijną promocję! Proponujemy Państwu bilety w cenie 20 zł każdy na czerwcowe prezentacje ZACZAROWANEJ KRÓLEWNY oraz PRZYGÓD KOZIOŁKA MATOŁKA!

Wystarczy podać hasło DZIECI W TEATRZE. Promocja jest dostępna w kasach biletowych oraz w sprzedaży online na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl (należy wybrać bilety normalne i wpisać hasło w polu „wpisz tutaj kod rabatowy” oraz nacisnąć "przelicz"). Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Jedna osoba może nabyć maksymalnie 6 biletów w promocyjnej cenie.

ZACZAROWANA KRÓLEWNA

25 czerwca, piątek, godz. 18:00, Stara Apteka
26 czerwca, sobota, godz. 13:00, Stara Apteka
27 czerwca, niedziela, godz. 13:00, Stara Apteka

Historia stara jak świat: Królewna kłuje się w palec wrzecionem. Dopełnia się klątwa złej wiedźmy. Królestwo pogrąża się w letargu, dwór zapada w sen a zamkowe mury porastają gęste krzewy dzikich róż. Każdy, kto zbliży się do zamku ginie w niewyjaśnionych okolicznościach (niektórzy twierdzą, że nie bez udziału podstępnych pułapek i wrednych zaklęć niejakiej Huli Babuli). Czy kiedyś w końcu zjawi się śmiałek zdolny oprzeć się czarom wiedźmy i pocałunkiem przerwie stuletni sen?

PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA

29 czerwca, wtorek, godz. 18:00, Stara Apteka, Gdańsk
30 czerwca, środa, godz. 18:00, Stara Apteka, Gdańsk

Szalone przedstawienie akcji, w którym tytułowy bohater przemierzy cały świat w poszukiwaniu Pacanowa. Bez względu na to, czy dotrze on do celu swej wędrówki czy też nie - to po drodze będzie się działo, oj będzie się działo... Zapraszamy na skondensowaną dawkę PRZYGÓD KOZIOŁKA MATOŁKA w powstającej na żywo, graficznej dekoracji i na wspólną, żywiołową przygodę dla małych i nieco starszych.