Wczoraj odbyła się 8. edycja Drzwi Otwartych w Teatrze Wybrzeże. Z radością informujemy, że odwiedziło nas niemal tysiąc osób. Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej fotorelacji.
O „Potopie” opowiada Michał Siegoczyński, autor scenariusza i reżyser spektaklu. Prapremiera spektaklu 29 marca na Dużej Scenie.
Teatr jest jak ogród. To przestrzeń nieustających zmian, w której każdy element jest częścią większego organizmu. Spektakle rosną od pomysłu do premiery, a następnie rozkwitają w kontakcie z publicznością. To miejsce, gdzie pielęgnuje się idee, dba o emocje i pozwala rozwijać wyobraźnię.
Witamy w naszym zespole aktorskim Marka Puchowskiego, którego zobaczycie już niedługo w zastępstwie w „Romeo i Julia is not dead” oraz nadchodzących premierach - „Potop” i „Memling, czyli historia końca świata”.