15. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

15. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

Serdecznie zapraszamy na 15. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI, która odbędzie w najbliższą niedzielę o godzinie 13.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie.

Tematem 15. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI będzie bajka DWIE DOROTKI Janiny Porazińskiej. Lekcję poprowadzą: Katarzyna Dałek, Katarzyna Kaźmierczak, Katarzyna Z. Michalska, Jacek Labijak, Marek Tynda i Piotr Witkowski. Czytanie wyreżyseruje Dorota Androsz.

Po Lekcji odbędą się warsztaty teatralne nawiązujące do tematyki czytanego tekstu. Ilość miejsc jest ograniczona. Konieczne są wcześniejsze zapisy pod adresem: weronika.lucyk@teatrwybrzeze.pl

O 15. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI

Rodzinka z pazurem: dwie Dorotki - siostry przyrodnie, Pan Pazurek, Pani Pazurkowa oraz mówiący ludzkim głosem: Pies, Kot, Jabłoń i Piec Chlebowy, a także Baba o Wielkich Zębach, to bohaterowie bajki o siostrach, które w stopniu znacznym różniły się charakterami. Co się wydarzy, jeśli przez przypadek Dorotka wpadnie do zaczarowanej studni? Czy warto być sumienną i pracowitą? Czy opłaca się leniuchować, leserować i wyręczać się innymi? Czy czary na każdego działają w ten sam sposób? Te pytania, aż proszą się o udzielenie odpowiedzi! Sierota Dorotka i Dorota Córeczka. Dwie różne dziewczyny. Jedna studnia.

O LEKCJACH NIEGRZECZNOŚCI

LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI to przegląd literatury starszej i nowszej w formie udramatyzowanych czytań z domieszką magii teatru, których wspólnym mianownikiem jest różnorako pojmowany, obecny w literaturze dziecięcej od zawsze, „bohater niepokorny".

LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI przeznaczone są dla widzów od 6 roku życia. Koszt jednej Lekcji wynosi 11 zł (konieczne wcześniejsze rezerwacje w kasach biletowych).

PROMOCJA

Dla posiadaczy wejściówek oraz karnetów na LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI Teatr Wybrzeże przygotował atrakcyjne zniżki - 5 zł rabatu na bilety na spektakle z repertuaru Teatru Wybrzeże (warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie wejściówki lub karnetu).