
„Elizabeth Costello” w reż. Krzysztofa Warlikowskiego w hali AMBEREXPO. Blisko 500 osób na widowni, które zakończyły spektakl owacją na stojąco.
Już za chwilę zespół Nowy Teatr wyjdzie na scenę po raz kolejny.
Zobaczcie relację z wydarzenia w obiektywie Piotra Hukało i Martyny Niećko.