WHY DON'T YOU LIKE SADNESS?

Spektakl jest subtelną podróżą przez labirynt stanów emocjonalnych, którą można porównać do przechodzenia z pokoju do pokoju. Każdy z tych pokoi nasycony jest innym odcieniem i bywa, że wchodząc do jakiegoś z nich odkrywamy nie po raz pierwszy, że jest nam cholernie smutno. Otulamy się tym smutkiem jak kołderką i nie śpieszymy się by spod niej wyjść. Melancholia wywołuje spowolnienie, dzięki któremu możemy z uwagą przyjrzeć się wszystkiemu, a przeżywając ten stan jednocześnie staramy się złapać do niego dystans by móc z nową energią otworzyć kolejne drzwi.

Spektakl zalecany dla widzów od 15 roku życia.

Produkcja: Teatr Dada von Bzdülöw, Teatr Wybrzeże
Przy wsparciu Urzędu Miasta Gdańska

 • Premiera: - Scena Malarnia
 • Czas trwania: 50 minut (bez przerwy)

Aktualności

 • Zdjęcie artykułu Rekordowe Lato w Teatrze Wybrzeże

  Rekordowe Lato w Teatrze Wybrzeże

  Trwa intensywne, gorące i rekordowe Lato w Teatrze Wybrzeże! Od lipca do końca sierpnia na 5 scenach prezentujemy sto spektakli, w tym aż 4 premiery!
  Więcejo "Rekordowe Lato w Teatrze Wybrzeże"
 • Zdjęcie artykułu Po premierach STRATEGII i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS

  Po premierach STRATEGII i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS

  W miniony piątek na Scenie Malarnia odbyły się premiery dwóch przedstawień Teatru Dada von Bzdülöw: STRATEGII (MIMOWOLNEJ REAKTYWACJI) w reżyserii Leszka Bzdyla oraz WHY DON'T YOU LIKE SADNESS w choreografii Katarzyny Chmielewskiej. Współproducentem spektakli jest Teatr Wybrzeże.
  Więcejo "Po premierach STRATEGII i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS"
 • Zdjęcie artykułu Premiera STRATEGII i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS

  Premiera STRATEGII i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS

  Dzisiaj o godzinie 20.00 na Scenie Malarnia odbędą się premiery dwóch przedstawień Teatru Dada von Bzdülöw: STRATEGII (MIMOWOLNEJ REAKTYWACJI) w reżyserii Leszka Bzdyla oraz WHY DON'T YOU LIKE SADNESS w choreografii Katarzyny Chmielewskiej. Współproducentem spektakli jest Teatr Wybrzeże. 
  Więcejo "Premiera STRATEGII i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS"
 • Zdjęcie artykułu STRATEGIA i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS w Teatrze Wybrzeże

  STRATEGIA i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS w Teatrze Wybrzeże

  W Teatrze Wybrzeże trwają próby do dwóch przedstawień Teatru Dada von Bzdülöw: STRATEGIA (MIMOWOLNA REAKTYWACJA) w reżyserii Leszka Bzdyla oraz WHY DON'T YOU LIKE SADNESS w choreografii Katarzyny Chmielewskiej. Te dwa tytuły złoża się na jeden wieczór. Współproducentem przedstawień jest Teatr Wybrzeże. Planowana premiera: 22 lipca 2016 roku na Scenie Malarnia.
  Więcejo "STRATEGIA i WHY DON'T YOU LIKE SADNESS w Teatrze Wybrzeże"