NASI NAJDROŻSI

Philip Osment
Najbliższy spektakl:

Kameralny dramat psychologiczny utrzymany w nieco czechowowskim klimacie. Oglądamy życie grupy mieszkańców małego miasteczka, których łączą koligacje rodzinne i przynależność do miejscowego, kościelnego chóru. Z pozornie błahych, niewinnie prozaicznych rozmów krystalizuje się dziwny, duszny krajobraz ludzki, pełen wzajemnych zaszłości, miłosnych zawodów, rozczarowań jakością własnego życia. Obraz ludzi, których każdy kontakt z wielkim, zewnętrznym światem budzi zazdrość i emocje grożące niespodziewanym wybuchem.

NASI NAJDROŻSI to polska prapremiera tekstu, cenionego, mało znanego jeszcze w Polsce, dramatopisarza brytyjskiego, Philipa Osmenta.

 • Polska Premiera: - Scena Malarnia
 • Czas trwania: 2 godziny 25 minut (jedna przerwa)

Aktualności

 • Zdjęcie artykułu PORTRET DAMY i NASI NAJDROŻSI w programie KULTURA DOSTĘPNA

  PORTRET DAMY i NASI NAJDROŻSI w programie KULTURA DOSTĘPNA

  Zapraszamy Państwa na kolejne spektakle z napisami i audiodeskrypcją prezentowane w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA. W najbliższą środę o godzinie 19.00 na Dużej Scenie zaprezentujemy PORTRET DAMY, natomiast w najbliższy piątek o godzinie 19:00 na Scenie Malarnia zagramy NASZYCH NAJDROŻSZYCH.
  Więcejo "PORTRET DAMY i NASI NAJDROŻSI w programie KULTURA DOSTĘPNA"
 • Zdjęcie artykułu 5xKOLAK

  5xKOLAK

  Trwa przegląd spektakli z udziałem jednej z najwybitniejszych polskich aktorek, laureatki wielu prestiżowych nagród, gwiazdy naszego teatru - Doroty Kolak, która w tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia pracy artystycznej na scenach Teatru Wybrzeże. Za nami prezentacja NASZYCH NAJDROŻSZYCH, G®UPY LAOKOONA, ZMIERZCHU BOGÓW, spotkanie aktorki z widzami oraz wernisaż wystawy 75xKOLAK.
  Więcejo "5xKOLAK"
 • Zdjęcie artykułu Jubileuszowi NASI NAJDROŻSI

  Jubileuszowi NASI NAJDROŻSI

  Serdecznie zapraszamy na pięćdziesiątych NASZYCH NAJDROŻSZYCH Philipa Osmenta w reżyserii Rudolfa Zioło. Prezentacja jubileuszowego spektaklu odbędzie się dzisiaj o godzinie 19.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie.
  Więcejo "Jubileuszowi NASI NAJDROŻSI"
 • Zdjęcie artykułu NASI NAJDROŻSI w TEATRZE KONESERA

  NASI NAJDROŻSI w TEATRZE KONESERA

  Z przyjemnością informujemy, że NASI NAJDROŻSI Philipa Osmenta w reżyserii Rudolfa Zioło wezmą udział w przeglądzie TEATR KONESERA. Prezentacja spektaklu odbędzie się w piątek, 12 kwietnia 2013 roku w Teatrze Małym w Tychach.
  Więcejo "NASI NAJDROŻSI w TEATRZE KONESERA"
 • Zdjęcie artykułu NASI NAJDROŻSI w Sopocie

  NASI NAJDROŻSI w Sopocie

  Serdecznie zapraszamy na NASZYCH NAJDROŻSZYCH Philipa Osmenta w reżyserii Rudolfa Zioło. Spektakl zostanie zaprezentowany w najbliższą sobotę i niedzielę na Scenie Kameralnej w Sopocie.
  Więcejo "NASI NAJDROŻSI w Sopocie"
 • Zdjęcie artykułu Świetna frekwencja w Sopocie

  Świetna frekwencja w Sopocie

  Miło nam poinformować, że spektakle grane w nowej siedzibie Sceny Kameralnej cieszą się olbrzymią popularnością. Średnia frekwencja w ciągu ostatnich 4 miesięcy wyniosła ponad 90 procent!
  Więcejo "Świetna frekwencja w Sopocie"
 • Zdjęcie artykułu Nowe spektakle w Sopocie

  Nowe spektakle w Sopocie

  Scena Kameralna Teatru Wybrzeże poszerza swój repertuar o kolejne dwa tytuły. W przyszłym tygodniu sopocka publiczność będzie miała okazję po raz pierwszy zobaczyć spektakle do tej pory grane wyłącznie na gdańskiej Scenie Malarnia - NASZYCH NAJDROŻSZYCH i POSKROMIENIE ZŁOŚNICY.
  Więcejo "Nowe spektakle w Sopocie"
 • Zdjęcie artykułu Kolejne spektakle w Sopocie

  Kolejne spektakle w Sopocie

  Scena Kameralna Teatru Wybrzeże w Sopocie, której oficjalne otwarcie nastąpi już 18 września, stopniowo rozbudowuje swój repertuar.
  Więcejo "Kolejne spektakle w Sopocie"
 • Zdjęcie artykułu Trailer NASZYCH NAJDROŻSZYCH

  Trailer NASZYCH NAJDROŻSZYCH

  Zapraszamy Państwa do obejrzenia trailera NASZYCH NAJDROŻSZYCH Philipa Osmenta w reżyserii Rudolfa Zioło.
  Więcejo "Trailer NASZYCH NAJDROŻSZYCH"
 • Zdjęcie artykułu Po premierze NASZYCH NAJDROŻSZYCH

  Po premierze NASZYCH NAJDROŻSZYCH

  „Kościelny chór w małym miasteczku w Anglii dostał brawa już na początku sztuki. I to brawa jak najbardziej zasłużone, bowiem dawno nie widziałam takiego koncertu gry aktorskiej. Każdy zbudował wyrazistą, konsekwentnie poprowadzoną postać. Wszyscy grają z ogromną sugestywnością, pozostając w pamięci.”
  Więcejo "Po premierze NASZYCH NAJDROŻSZYCH"
 • Zdjęcie artykułu Ze sceny na ekran/z ekranu na scenę

  Ze sceny na ekran/z ekranu na scenę

  W Międzynarodowy Dzień Teatru, 27 marca, otwieramy naszą nową ekspozycję plakatów. Do głównego foyer Teatru Wybrzeże zapraszamy na wystawę ZE SCENY NA EKRAN/Z EKRANU NA SCENĘ.
  Więcejo "Ze sceny na ekran/z ekranu na scenę"
 • Zdjęcie artykułu Międzynarodowy Dzień Teatru - dwie premiery i promocja

  Międzynarodowy Dzień Teatru - dwie premiery i promocja

  Międzynarodowy Dzień Teatru przypada 27 marca, jednak my obchodzimy go w tym roku przez cały weekend. Teatr Wybrzeże przygotował na to święto dla Państwa aż dwa prapremierowe spektakle: PERSONĘ Ingmara Bergmana w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego (prapremiera: 26 marca na Czarnej Sali), oraz NASZYCH NAJDROŻSZYCH Philipa Osmenta w reżyserii Rudolfa Zioło...
  Więcejo "Międzynarodowy Dzień Teatru - dwie premiery i promocja"
 • Zdjęcie artykułu Próby do NASZYCH NAJDROŻSZYCH

  Próby do NASZYCH NAJDROŻSZYCH

  W Teatrze Wybrzeże w Gdańsku trwają próby do NASZYCH NAJDROŻSZYCH Philipa Osmenta. Reżyseruje Rudolf Zioło, scenografię do spektaklu przygotowuje Magdalena Gajewska. Planowana prapremiera: 27 marca 2010 roku na Scenie Malarnia.
  Więcejo "Próby do NASZYCH NAJDROŻSZYCH"