LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI

Serdecznie zapraszamy na 31. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI, która odbędzie w niedzielę, 14 maja o godzinie 12.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie.

Tematem 31. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI będzie trzecia część KAJTUSIA CZARODZIEJA Janusza Korczaka. LEKCJĘ poprowadzą: Sylwia Góra-Weber, Anna Kociarz, Jacek Labijak, Jakub Nosiadek, Maciej Szemiel. Opiekę artystyczną nad 31. LEKCJĄ objął Maciej Konopiński. Za scenografię odpowiedzialna będzie Aleksandra Ciapka.

Zakupu biletów można dokonywać za pomocą usługi Bilety online, za pośrednictwem formularza rezerwacji na stronie internetowej bądź w kasach teatru.

O 31. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI

Tym razem Kajtuś wyruszy w świat. Podróżowanie oznacza dla każdego z nas nowe znajomości, nowe wrażenia, nowe doświadczenia, nowe doznania. Każdy dzień życia przynosi nam coś nowego, nowe radości i nowe tragedie. Na tym właśnie polega życie-podróżowanie. Podczas 31 LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI nasz czarodziej będzie dojrzewał i kształtował swoją osobowość. Kogo spotka i czego nauczy się w Paryżu? Co stanie się na arenie w cyrku? Jak przywita go Hollywood? Przekonajcie się sami. Poznajcie gwiazdę – Superstar Kajtusia Czarodzieja!!!

O LEKCJACH NIEGRZECZNOŚCI

LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI to przegląd literatury starszej i nowszej w formie udramatyzowanych czytań z domieszką magii teatru, których wspólnym mianownikiem jest różnorako pojmowany, obecny w literaturze dziecięcej od zawsze, „bohater niepokorny".

LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI przeznaczone są dla widzów od 6 roku życia. Koszt jednej LEKCJI wynosi 15 zł (konieczne wcześniejsze rezerwacje w kasach biletowych).

PROMOCJA

Dla posiadaczy wejściówek na LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI Teatr Wybrzeże przygotował atrakcyjne zniżki - 5 zł rabatu na bilety na spektakle z repertuaru Teatru Wybrzeże (warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie wejściówki).

DOTYCHCZASOWE KELCJE NIEGRZECZNOŚCI

 • Premiera: - Czarna Sala
 • Czas trwania: 45 minut

Obsada

Aktualności

 • Zdjęcie artykułu 31. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

  31. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

  Serdecznie zapraszamy na 31. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI, która odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 12.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie.
  Więcejo "31. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI"
 • Zdjęcie artykułu Majówka w Teatrze Wybrzeże

  Majówka w Teatrze Wybrzeże

  Serdecznie zapraszamy na majówkę w Teatrze Wybrzeże, która potrwa od piątku, 28 kwietnia do niedzieli, 7 maja. W jej ramach zaprezentujemy Państwu 6 znakomitych tytułów – SEANS, PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA, MAPĘ I TERYTORIUM, BABĘ CHANEL, spektakl FAHRENHEIT 451, INTYMNE LĘKI oraz 31. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI. 
  Więcejo "Majówka w Teatrze Wybrzeże"
 • Zdjęcie artykułu 11. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

  11. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

  Serdecznie zapraszamy na 11. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI, która odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 13.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie.
  Więcejo "11. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI"
 • Zdjęcie artykułu Głośno, kolorowo i bardzo ciekawie - o 10. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI na łamach Gazety Wyborczej

  Głośno, kolorowo i bardzo ciekawie - o 10. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI na łamach Gazety Wyborczej

  „Takie spotkania z literaturą dziecięcą nie byłyby niczym nowym, gdyby nie forma, w jakiej reżyserka Ewelina Marciniak przedstawia najmłodszym PINOKIA włoskiego pisarza Carlo Collodiego. A robi to z niebywałym rozmachem.
  Więcejo "Głośno, kolorowo i bardzo ciekawie - o 10. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI na łamach Gazety Wyborczej"